Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
TEMA'dan Miniklere Geri Dönüşüm Semineri
“Malatya Değerler Eğitimi” projesi kapsamında “Neden Geri Dönüştürmeyelim” başlıklı seminer düzenlendi.
Geri Dönüşüm ve Erozyon

MALATYA (İHA) - Vakıfbank Ortaokulu'nda düzenlenen seminere konuşmacı olarak TEMA Vakfı Malatya Temsilcisi İzzet Berktaş, yeşil ve doğanın önemini anlattı.
250 öğrencinin ve 10 öğretmenin katıldığı seminerde 6. sınıf öğrencilerine “Geri Dönüşüm” konusunda ve 7. sınıflara ise, “Erozyon” konusunda bilgiler verildi.
Berktaş, geri dönüşüm konusunda yaptığı sunumda, toplanan atıklar ve çöplerden nasıl yararlanılabileceği konusunda öğrencilere bilgiler verdi. Erozyon konusuna da değinen Berktaş, ülkemizin en önemli sorunlarından birinin erozyon olduğunu belirterek, doğaya karşı öğrencilerin duyarlı olmasını istedi.
Vakıfbank Ortaokulu Müdürü Aziz Aker ise, öğrencilerin çeşitli konularda bilgilendirilmesi için bu tür seminerlerin devam edeceğini söyledi. Aker, yapılan bu seminerle öğrencilerin geri dönüşüm ve erozyon konusunda bilgilendirildiğini ve bu bilgiler neticesinde öğrencilerin bundan sonra geri dönüşüm ve doğaya karşı daha bilinçle yaklaşacağını kaydetti.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
SİTEMİZİ NE SIKLIKLA ZİYARET EDİYORSUNUZ.

İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.