Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
KULİS »
Hemşehrimiz Sami ER İstifa Ediyor
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami ER, 12 Haziran 2011'de yapılacak olan genel seçimlerde, milletvekilliği aday adaylığı için görevinden istifa ediyor.
Sami ER, AK Partiden Aday Adayı

İl Genel Meclisi üyelerine vermiş olduğu "veda kahvaltısında" kararını açıklayan Sami ER'in milletvekilliği aday adaylığı için AK Parti'ye başvuracağı öğrenildi.
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin ÇELİK'in yapmış olduğu basın açıklamasında "Aday adaylığı başvurularının bugün itibari ile başlamıştır ve 14 Mart 2011 tarihinde sonra erecek" dedi.
 
Erkek adaylar için 3.000 TL bayan adaylar için 1.500 TL başvuru ücreti alınacağı, engelli adaylardan ise herhangi bir ücret alınmayacağı öğrenildi.
 
Üst sıralardan aday gösterilmesi beklenen Sami ER'in özgeçmişi:
 
"1963 yılında Malatya’da doğdu. İlk ve orta okulu Arapgir ilçesinde okudu. Öğrenim hayatını Turan Emeksiz (Malatya) Lisesi’nde sürdürdü ve Battalgazi ilçesinde bulunan Eski Malatya Lisesi’nde ortaöğrenimini tamamlayarak mezun oldu. Yüksek öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde gerçekleştirdi.

Çalışma yaşamına, 1989-1990 yıllarında Ümran Boru San. Tic. A.Ş’de yaptığı Mühendislik ve Kalite Kontrol Müdürlüğü görevleriyle başladı.

1990-1992 yılları arasında M.S.B. Diyarbakır İnşaat Emlak Daire Başkanlığı’nda Kontrol Mühendisi olarak askerlik görevini yerine getirdi.

1992-1993 yılları arasında İstanbul Beykoz Göksu Evleri 1400 Adet Konut Şantiyesi’nde kontrol mühendisi olarak çalıştı.

1993 yılında İstanbul Bağcılar Belediye Başkanlığı’nda yaptığı mühendislik görevinin ardından yine aynı kurumda sırasıyla “Şeflik”, “Müdür Yardımcılığı”, “Makine Elektrik ve Ruhsat Müdürlüğü” görevlerinde bulundu. 2004-2005 yılları arasında İstanbul Büyükçekmece Yakuplu Belediyesi’nde Fen İmar ve Planlama Müdürü olarak çalışma yaşamını sürdürdü.

2005 yılında İstanbul Fatih Belediye Başkan Yardımcısı olarak atandı. Fatih Belediye Başkan Yardımcısı olarak, “Hesap İşleri”, “Gelir”, “Satınalma”, “Ruhsat ve Denetim”, “Zabıta”, “İnsan Kaynakları”, “Bilgi İşlem”, “Fen İşleri” ve “Park Bahçeler” Müdürlüklerinden sorumlu oldu. Fatih Belediye Başkan Yardımcılığının yanı sıra aynı zamanda Fatih Belediyesi İştiraki Halktaş A.Ş’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulundu. Fatih Belediyesi’ndeki görevi sırasında “e-Belediyecilik” kapsamında “Kent Bilgi Sistemi”, “Yönetim Bilgi Sistemi”, “Coğrafi Bilgi Sistemi” projelerini yürüttü.

2008 yılının Eylül ayında Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak ataması yapıldı ve bu görevine başladı.

Evli ve 3 çocuk babasıdır."
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?







İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.