Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
SAĞLIK »
Kongre Malatya'da Başladı
İnönü Üniversitesi Diş Hakimliği Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi, Malatya'da başladı.
Uluslararası Bir Kongre

MALATYA (AA) - Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki ''Diş Hekimliğinde Güncel Yaklaşımlar'' konulu kongrenin açılışında konuşan İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, memlekete hizmet etmenin masa başında teorik işlemlerle olamayacağını, bilim insanlarının yüreğini katarak çalışmaları halinde başarının geleceğini söyledi.
    
İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin bölge için önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Çelik, fakültenin 12 şehirden hasta kabul eden diğer fakültelerin 3-4 katı fazla çalışan ve performansı yüksek bir fakülte haline geldiğini kaydetti.
    
Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Derviş Yılmaz da İnönü Üniversitesi'nin 2 yıl gibi kısa bir sürede modern bir diş hekimliği fakültesi kurduğunu söyledi. İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nin sunduğu hizmetlerle bölgesine sağladığı katkılara da değinen Yılmaz, Malatya'daki fakültenin diğer fakültelere de örnek olduğunu ifade etti.
    
Konuşmaların ardından Çelik, Yılmaz'a plaket verdi. Malatya'da 2 gün sürecek kongrede, diş hekimliği alanında güncel tedavi yöntemleri ele alınacak.
    
Ohio Devlet Üniversitesi ile Sidney, Indiana, Pennsylvania ve Londra üniversitelerinden de akademisyenlerin katıldığı kongrede, ücretsiz kurslar da verilecek.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.