Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
DÜNYA »
İftarı İptal Ettiler-Parasını Gönderdiler
Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü personeli anlamlı bir bağışta bulundu. Geleneksel iftar yemeği iptal edilerek zor durumdaki Arakanlı Müslümanlara gönderildi.
''Örnek Olmasını Diliyoruz''

MALATYA (AA) - Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün verdiği geleneksel iftar yemeğinin iptal edildiği, yemek tutarının Arakan'daki Müslümanlara gönderilmek üzere Diyanet İşleri Başkanlığı'nın hesabına yatırıldığı bildirildi.
    
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, her yıl geleneksel olarak verilen iftar yemeğinin bu yıl iptal edilerek, yemek tutarının Arakan'daki mağdur Müslümanlara gönderilmesinin kararlaştırıldığı belirtildi. Meblağın, Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı'nın hesabına yatırılarak örnek bir davranışta bulunulduğu ifade edildi.
    
Açıklamada görüşlerine yer verilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, şunları kaydetti:
    
''Bu anlamlı yardım ve bağışların toplum tarafından duyarlılıkla karşılanıp örnek olmasını arzu ediyoruz. Biz refah ve bolluk içerisinde yaşadığımız bu günlerde dünyanın diğer ucunda dahi olsa diğer Müslüman kardeşlerimizin dertlerini paylaşmamız gerekiyor. Böyle anlamlı bir bağışta bulunan sosyal komitemize tekrar teşekkür ederim.''
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.