Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
EKONOMİ »
Koçtaş'ta Parolu Katlara Kampanya
Koçtaş, dönemsel olarak hayata geçirdiği kampanyalar kapsamında Kasım ayında da tüketicilere çeşitli avantajlar sağlıyor.
30 Kasımda Sona Erecek

İSTANBUL (AA) - Yapılan açıklamaya göre, Koçtaş, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik farklı çözümleri bir arada sunuyor. Düzenlenen yeni kampanya kapsamında, tüketiciler Koçtaş mağazalarından yapacağı belirli tutardaki alışverişlerinde; 11 dilimli Blyss yağlı radyatörü 99 liraya, Blyss marka baskülü 9,99 liraya, üç basamaklı merdiveni ise 19,90 liraya satın alabilecek.
Müşteriler ev ihtiyaçlarını kendilerine özel avantajlarla karşılayabilecek, aynı zamanda Kasım ayı boyunca devam edecek fırsatlardan yararlanabilecek.
Zengin ürün çeşidi, marka alternatifleri ve her bütçeye uygun seçenekler sunan Koçtaş, avantajlı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.
Koçtaş, 30 Kasım'a kadar sürecek yeni kampanyasıyla, parolu kartlarla mağazalardan yapılacak 150 lira, 300 lira, 500 lira ve üzeri alışverişlerde tüketicilere indirimli ürün fırsatları sunuyor.
Koçtaş'tan parolu kartlar ile yapılacak 150 lira ve üzeri alışveriş karşılığında Blyss scale baskül 29,90 yerine 9,99 liraya, renkli paspas 9,90 yerine 4,99 liraya satın alınabiliyor.
Koçtaş'tan 300 lira ve üzeri alışveriş yapıldığında, 3 basamaklı merdiven 49,90 yerine 19,90 liraya, metal yuvarlak katlanır koltuk 49,90 yerine 29,90 liraya; 500 lira üzeri alışverişlerde ise Blyss 11 dilimli yağlı radyatör 149,90 yerine 99 liraya, Niagara duş sistemi 349 199 liraya satılıyor.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.