Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
EKONOMİ »
Araçlarını Hurdaya Çıkaracaklara Uyarı
Malatya Şoförler ve Otomobilciler Odası, araçlarını hurdaya çıkarmak isteyenlere yönelik bilgilendirme yaptı.
Kilogramı Yaklaşık 1 TL

MALATYA (AA) - Odadan yapılan yazılı açıklamada, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nın ''Bir Kısım Motorlu Karayolu Taşıtlarının Piyasadan Çekilmesine İlişkin Tebliği''nin Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdiği bildirildi.
    
Araçlarını hurdaya çıkartmak isteyenlerin, 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren araçlarını teslim etmesi istenen açıklamada, tebliğin, modeli 1990 ve öncesi yıllar olan yük ve eşya taşımak için imal edilmiş kamyonet, kamyon, tanker ve çekici cinsi motorlu taşıtlarla insan taşımak için imal edilmiş minibüs ve otobüs cinsi motorlu taşıtlarını kapsadığı kaydedildi.
    
Kamyon, kamyonet, tanker, çekici, minibüs ve otobüs cinsi araçların sahiplerinin araçlarını hurdaya çıkarmaları, Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Hurda İşletme Müdürlüğü'nün İzmir-Aliağa, Kocaeli-Seymen Hurda müdürlüklerinden birine Tebliğin yayımladığı tarihten itibaren, Kırıkkale Hurda Müdürlüğüne ise 1 Nisan 2013 tarihinden itibaren teslim etmiş olmaları şartı getirildiği bildirilen açıklamada, 1973 model ve öncesi taşıtlar için kilogram başına 0,80 lira, 1974-1976 model taşıtlar için kilogram başına 0,90 lira, 1977-1979 model taşıtlar için kilogram başına bir lira, 1980-1981 model taşıtlar için kilogram başına 1,10 lira, 1982-1983 model taşıtlar için kilogram başına 1,20 lira, 1984-1985 model taşıtlar için kilogram başına 1,30 lira, 1986-1987 model taşırlar için kilogram başına 1,40 lira ve 1980-1990 model taşıtlar için de kilogram başına 1,50 lira bedel ödeneceği belirtildi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.