Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
DÜNYA »
Malatya'nın Yardımları Suriyelilere Ulaştı
Malatya’dan Suriye halkı için gönderilen yardımların yerine ulaştırıldığı bildirildi.
Meşale Derneği Organize Etmişti

MALATYA (İHA) - Meşale Derneği tarafından yapılan açıklamada, derneğin Hatay Reyhanlı'da Suriyeli mültecilere yardım dağıttığı belirtilerek şöyle denildi: "13 kişilik ekiple Reyhanlı'ya giden Meşale Derneği Yardım Komisyonu, burada mülteci kamplarında barınan, Reyhanlı'da bulunan dernek ve vakıfların kiraladıkları evlerde kalan mültecilere yardımları ulaştırdı.
 
Malatya Meşale Derneği Yardım Komisyonu, Kilis'te bulunan Suriyelilerin kurduğu Suriye Gençlik Yardımlaşma Derneği (SGYD)'nin oluşturduğu geçici hastane ve kliniklerde yatan yaralılara dağıtmak üzere Malatya'dan götürdükleri çamaşır, çorap, pijama takımları, gömlek ve havlulardan oluşan yardımları teslim etti.“
Malatya Meşale Derneği Yardım Komisyonu üyesi Mehmet Gürbüz, Suriyeli mültecilere yardımını esirgemeyen Anadolu Platformu Suriye Yardım Koordinatörü Mahmut Kaçmazer'e teşekkür ederek, “Suriyeli kardeşlerimiz, günümüzün muhacirleridir. Ne mutlu bize ki onlara yardım ediyoruz. Gün bugündür, yardımlarımızı esirgememeliyiz. Bu bilinçle Malatya'da topladığımız yardımları hastanelerde yatan Suriyeli yaralılara dağıttık” dedi.
Ayrıca, Malatya'da toplanan bir TIR dolusu soba ve yorgandan oluşan yardım malzemesi mültecilere dağıtılmak üzere Anadolu Platformu üyesi Ufuk-Der yöneticilerine teslim edildi.
Daha sonra Malatya Meşale Derneği üyeleri, yaralıları ve mültecileri ziyaret ederek tatlı ve şeker dağıttı.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.