Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
EKONOMİ »
Esenlik Şube Açmaya Doymuyor
Malatya Belediyesi Esenlik, Yeşiltepe'de idari bina altındaki Yeşilevler Şubesi'nden sonra Yeşiltepe'deki ikinci süpermarket şubesini de Tektut'ta hizmete açtı.
Esenlik Tektur Şubesi Hizmete Girdi

MALATYA (İHA) - Yeşiltepe Şubesi'ndeki ilk alışverişi, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz yaptı. Yeşiltepe Şubesi'nin hizmete başlaması nedeniyle Esenlik Genel Müdür yardımcıları Mesut Bozkurt, Erhan Soylu, Münür Özpolat, Ahmet Faik Yıldız, Esenlik birim müdürleri ve şefler de hazır bulundu. Ayrıca Yeşiltepe mahalle muhtarları, dernek yöneticileri ve mahalle sakinleri de alışverişlerini Esenlik Yeşiltepe şubesinde yaptı.
 
Genel Müdür Hulusi Boyraz, "Belediye Başkanımız Ahmet Çakır; 'Yeşiltepe'yi, alt yapı, kaldırım, yol, aydınlatma ve ağaçlandırma çalışmalarının yanında sosyal ve kültürel alanlarda yapılacak çalışmalarla Malatyamızın en önemli, en güzel semtlerinden biri haline dönüştüreceğiz' demişti. Esenlik olarak bu doğrultuda Yeşiltepe semtimize çok ciddi yatırımlar gerçekleştirdik. Bugün vatandaşlarımızdan gelen yoğun talepleri değerlendirerek, bu bölgemize 29'uncu şubemizi açmış olduk.
 
 
Malatya'da sağladığımız istihdam ve oluşturduğumuz fiyat politikası ile vatandaşlarımızın taleplerini büyük oranda karşılıyoruz. Malatya'da şube sayımız 25 olurken il dışında bulunan şubelerimizle şu anda toplamda 29 şube ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Şubelerimizde sağladığımız güven, müşteri memnuniyeti ve kalite, hizmetin adresi olarak Esenlik'i ön plana çıkarmaktadır" dedi.
 
Boyraz, Yeşiltepe şubesinde yaptığı ilk alışverişte tatlı ve çikolata aldı. Çikolatalar açılışa katılan çocuklara ikram edilirken, tatlılar da Esenlik personelleri tarafından çevredeki esnafa ikram edildi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.