Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
Öznur Çalık Eyleme Katıldı
Malatya'daki kadın dernekleri, Suriye’de yaşanan iç çatışmalarda kadın ve çocukların saldırıya uğramasını protesto amacıyla eylem düzenlendi.Eyleme Malatya Milletvekili Çalık da katıldı.
Binlerce Kadın Saldırıya Maruz Kaldı

MALATYA (İHA) - Soykan Parkı’nda Hanımeli Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin organizesi ile düzenlenen eyleme AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte çok sayıda sivil toplum kuruluşu katıldı.
Eylemde konuşan Hanımeli Derneği Başkanı Gülnihal Gülaçar, dünyanın Suriye’deki katliamlara seyirci kalmasının tek nedeninin Suriye’de zengin yer altı kaynaklarının olmaması olduğunu belirterek, “Dünyanın öbür ucunda bulunan Mali’ye sırf Uranyum yataklarına göz diktikleri için kendi menfaatleri adına silah ve asker gönderen Batılı güçler, Suriye’ye sessiz kalmaktadır.
 
BM’nin Suriye rejimini samimiyetsizce kınamaları işe yaramamakta, kanayan yara gün geçtikçe derinleşmektedir” ifadelerini kullandı.
Gülaçar, BM raporuna göre Suriye’de son birkaç ay içerisinde binlerce kadının cinsel saldırıya maruz kaldığının açıklandığını belirterek, “Suriye’deki zihniyette ahlak yok ki savaş ahlakı olsun” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, savaşlarda her zaman kadın ve çocukların mağdur olduğunu belirterek, Suriye’de yaşanan iç çatışmalarda da yine kadın ve çocukların mağdur edildiğini söyledi. Çalık, Suriye’de 60 bin insanın öldüğünü, 600 bin Suriyelinin ise ülkesinden kaçtığını söyledi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.