Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
DÜNYA »
Uluslararası Fuarda Malatya Tanıtımı
İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta 60’ın üzerinde ülkenin katılımıyla devam eden EMITT 2013 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi tarafından açılan stant ilgi görüyor.
Malatya Dünyanın 5. Büyük Fuarında

MALATYA (İHA) - Malatya Belediyesi adına Malatya standını hazırlayan Kültür AŞ Genel Müdürü Murat Nalçacı, fuar ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Turizm Fuarı’nın Malatya’nın tanıtımı açısından çok faydalı geçtiğini belirterek, Malatya’nın Türkiye’ye ve dünyaya tanıtıldığını söyledi.
Fuarın açıldığı ilk günden itibaren yoğun bir ziyaretçi sirkülasyonunun yaşandığını kaydeden Nalçacı, “Dünyada ilk şehirleşmenin yaşandığı, Battalgazi’nin, Somuncu Baba’nın, Niyazi Mısri’nin, İnönü’nün, Özal’ın memleketi, 'Dünya Kayısı Başkenti' olma özelliklerinin yanı sıra tarihi, turistik, doğal ve mutfak kültürü olarak önemli değerlere sahip olan Malatya’yı layıkıyla tanıtmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz.
 
Bizzat şirketimiz tarafından düzenlenen fuar, festival, şenlik ve diğer etkinliklerin yanı sıra Malatya Tanıtım Günleri, turizm fuarları gibi organizasyonlara katılarak Malatya ve Malatya’nın değerlerini tanıtıyoruz.
 
Bugün de dünyada 5. büyük fuar olarak bilinen EMITT Turizm Fuarı’nda Malatya Valiliği ve Malatya Belediyesi olarak Malatya’nın tarihi, turistik, kültürel ve doğal güzelliklerini ziyaretçilere aktarıyoruz. Umuyorum ki büyükşehir olan Malatyamız, tanıtım alanında da büyük hamleler yaparak hak ettiği şekilde tanınacaktır” ifadelerini kullandı.
Nalçacı, EMITT 2013 Turizm Fuarı’nın tanıtım için büyük bir fırsat olduğunu da ifade ederek, “Bu fuara 60’ın üzerinde ülke katılıyor. Türkiye’de de 150’nin üzerinde il ve turizm beldesi ile seyahat acentesi katılıyor. Yani bu fuara gelen insanlar, birçok ülkenin yanı sıra ülkemizin her köşesindeki değerleri, güzellikleri tanıma fırsatı buluyor. Bunun da etkisiyle yoğun bir ziyaretçi sirkülasyonu var. Biz bu fırsatı değerlendirerek ziyaretçilere belediyemiz adına Malatya’mızın değerlerini, güzelliklerini tanıtmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.