Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
TÜRKİYE »
Bozdağ: 'Malatya'ya Özel İlgim Var'
EMİTT 2013 Fuarı'nda Malatya standını ziyaret eden siyaset, sivil toplum kuruluşu ve bürokratlar, standı beğendi.
'Malatya Tanıtıma Çok Önem Veriyor'

MALATYA (İHA) - İstanbul Beylikdüzü'nde düzenlenen EMİTT 2013 Fuarı'nda Malatya standını ziyaret edenler arasında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ da yer aldı.
 
Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Kültür ve Turizm İl Müdürü Derviş Ozbay, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar ve Kayısı Araştırma Geliştirme ve Tanıtma Vakfı Genel Sekreteri Fehmi Yılmaz tarafından karşılanan Bozdağ, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı'dan bilgiler aldı.
 
Başbakan Yardımcısı Bozdağ, Malatya'ya özel bir ilgisinin olduğunu belirterek, “Malatya her geçen gün böylesi organizasyonlarda boy gösteriyor. Belli ki tanıtıma çok önem veriyorlar. Uluslararası fuarların tamamında Malatya'yı görüyorum. Malatya Valiliği'ni ve Malatya Belediyesi'ni tebrik ediyorum. Malatya hak ettiği yere kısa zamanda gelecektir” dedi.
 
Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a kayısı kristali, Kültür ve Turizm İl Müdürü Derviş Özbay'da kayısı hediye etti.
Bu arada, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ve Kültür Turizm İl Müdürü Derviş Özbay ağırladı.
 
Malatya'nın yöresel yemeklerinin ikram edildiği ziyarette, Başkan Baydemir, Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ile bir süre görüştü. Kültür Turizm İl Müdürü Derviş Özbay ile Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak ve Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'e kayısı ve kayısı kristali hediye etti.
Diğer yandan, Malatyalı işadamı Ahmet Ayhan, 24 - 27 Ocak tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP'ta düzenlenen “Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı”nda Malatya'yı tanıtmak için İstanbul'a giden Malatya ekibine akşam yemeği verdi.
 
Yemeğe; Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar, Kültür Turizm İl Müdürü Derviş Özbay, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, Kayısı Araştırma Geliştirne ve Tanıtma Vakfı Genel Sekreteri Fehmi Yılmaz, Valilik ve Kültür A.Ş. personelinin yanısıra, Malatya'dan gelen işadamları ve İstanbul'da yaşayan Malatyalı işadamları katıldı. Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı, İşadamı Ahmet Ayhan'a yakın ilgisinden dolayı teşekkür etti.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.