Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
KÜLTÜR »
Kenan Işık Vali Şahin'i Ziyaret Etti
Malatyalı sanatçı Kenan Işık, Malatya Valisi Vasip Şahin'i ziyaret etti.
Hem Ev Sahibi Hem Misafir Olarak Burdayım

MALATYA (İHA) - Valilik makamında gerçekleşin ziyarette konuşan sanatçı Işık, “Yine doğduğum memleketimdeyim. Bu şehirde olmanın mutluluğunu her yanımda hissediyorum. Bir başka mutluluğum da şehrimize tayin edilmiş olan çok değerli valimize ev sahibi olarak, 'Hoş geldin' demek istemem. Daha önce Pütürge ilçemizde kaymakamlık yaptığını öğrendim. bu toprakların, bizim insanımızın, bizim kültürümüzün yabancısı değil. Kendisinin Malatya'ya atanması hem bizim için hem de şehrimiz için hayırlı olacaktır” dedi.
Vali Şahin de, “Malatya'nın medarı iftiharı Kenan Işık'ın bizi ziyaretinden ziyadesi ise memnun oldum. Kendisine teşekkür ediyorum. Hem ev sahibi hem de misafir olarak iki sıfatı birden taşıyorlar. Ben de kendisine, 'Hoş geldin' diyorum. Bulunduğu konumda sanatı ile nezaketi ve zarafeti ile Malatya'yı çok güzel temsil ettiği için de Malatya'nın kendisi ile gurur duyduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum” İfadelerini kullandı.

Vali Şahin, Işık'a Malatya Uluslararası Film Festivali'nde hazırlanan kitap setinden hediye etti.
(NA-Y)

 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.