Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
TÜRKİYE »
Müslüm Baba'yı Kaybettik
Dört aydır tedavi gören ünlü sanatçı Müslüm Gürses, bu sabah yaşam mücadelesini kaybetti. Ünlü sanatçının cenazesi yarın Teşvikiye Camii’nden kaldırılacak.
Cenaze Zincirlikuyu'ya Defnedilecek

Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından Memorial Hastanesi'nde tedavi altında bulunan Müslüm Gürses'in durumu, dün sabah saatlerinde ağırlaşmıştı.

Dört aydır yoğun bakımda bulunan Gürses'in doktoru Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, dün yaptığı açıklamada, “Makine desteğiyle hayatını sürdürmekte. Genel durumu iyi değil, kaybedebiliriz... Bu risk oldukça yüksek'' ifadesini kullanmıştı.

Müslüm Gürses, 18 Kasım'da Memorial Hastanesi’nde by-pass ameliyatı geçirmişti.

Ameliyat sonrasında sanatçıda karaciğer, böbrek yetmezliğinin yanı sıra bağırsak ve akciğer sorunları baş göstermişti.

Gürses, 4 aydır yoğun bakımda devam eden yaşam mücadelesini bugün kaybetti.

"MÜSLÜM BABA'YI KAYBETTİK"

Memorial Hastanesi, ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in hayatını kaybettiğini açıkladı. Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, sanatçı Müslüm Gürses'in ölümünü, “Müslüm Baba’yı kaybettik” ifadeleri ile duyurdu. Ünlü sanatçının cenazesi yarın Teşvikiye Camii’nden kaldırılacak.

Müslüm Gürses’in doktoru Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, ünlü sanatçının ölümü sonrası kameraların karşısına geçti.

Açıklamasına “Müslüm Baba’yı kaybettik” diyerek başlayan Şener, “Ailesinin, sevenlerinin ve dostlarının başı sağ olsun. Zor bir süreçti. Bu sabah tansiyonu düştü. Kalp durması gelişti. Yapılan müdahalelere rağmen maalesef sabah saatlerinde kaybettik. Muhterem Nur hanıma başsağlığı dileklerimizi ilettikten sonra size bu açıklamayı yapıyoruz. Bu uzun süreci birlikte yaşadık. Söyleyecek bir şey yok. Allah sevenlerine sabır versin hepimizin başı sağ olsun” dedi.

Ünlü sanatçının sağlığı ile ilgili problemlerin sabah 08.30 sıralarında arttığını ifade eden Şener, “Tansiyon düşmesi ve müdahaleler başladı. Yaklaşık bir saat kadar önce de kaybettik. Allah rahmet eylesin” ifadelerini kullandı.
Müzik Yorumcuları Meslek Birliği Başkanı Ahmet Koç, ünlü sanatçı için ilk törenin yarın 10.00’da Cemal Reşit Rey’de düzenleneceğini söyledi. Sanatçının yarın Teşvikiye Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazı ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedileceği açıklandı.

 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.