Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
Ağbaba Sınırlamaya Karşı
Ağbaba: “Cezaevlerinde süregelen kitap hakkı sınırlaması, tutuklu ve mahkumları en doğal hakları olan kendini geliştirme yetiştirme olanağından yoksun bırakmaktadır”
'Kitap Hakkı Sınırlaması Haksızlık'

MALATYA (İHA) - Malatya milletvekili Veli Ağbaba, “Cezaevlerinde süregelen kitap hakkı sınırlaması, tutuklu ve mahkumları en doğal hakları olan kendini geliştirme yetiştirme olanağından yoksun bırakmaktadır” diyerek, cezaevlerinde kitap hakkı sınırlamasına karşı olduklarını belirtti.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya milletvekili Veli Ağbaba, yaptığı yazılı açıklamada,“Cezaevlerinde süregelen kitap hakkı sınırlaması, tutuklu ve mahkumları en doğal hakları olan kendini geliştirme yetiştirme olanağından yoksun bırakmaktadır. Üstelik mevcut kanundaki boşluk nedeniyle farklı cezaevlerinde farklı uygulamalar yapılmaktadır. Bu sıkıntıyı gidermek ve mahkumların kitaplara sınırsız erişimini sağlamak için bir kanun teklifi hazırlandı” dedi.

Cezaevlerinde kitap hakkı sınırlamasına karşı olduklarını bildiren Ağbaba, kanun teklifinde kendi imzası ile, İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, İstanbul Milletvekili Melda Onur, Muğla Milletvekili Nurettin Demir ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in imzalarının bulunduğunu söyledi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.