Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
Vali Şahin, Büyükşehir ve Barış Sürecini Değerlendirdi
Malaya Valisi Vasip ŞAHİN, büyükşehir yasası ile oluşan beklentileri ve barış süreci hakkında açıklamalarda bulundu.
Barış Süreci Proveke Edilebilir

MALATYA (İHA) - Malatya Valisi Vasip Şahin; “Büyükşehir beklentileri yüksek. Bu beklentiler yapılacak hizmetlerle karşılanmalı” dedi.

Vali Vasip Şahin, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün ve İl Jandarma Komutanı Albay Hasan Aksoy ile Malatya Life Dergisi Mostur Ajansı ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Vali Vasip Şahin, “Malatya'nın büyük şehir statüsü kazanmasıyla il genelinde büyük beklentiler içerisine girildiğini görüyoruz. Bu beklentilerin karşılığı yapılacak hizmetlerle giderilmelidir. Mahalli ve müşterek hizmetler büyük şehir belediyesi ve belediyeler olarak tek çatı altında birleştirildi. Yerel idarelerin hizmetlerle ilgili yetkileri, etkileri ve ödenekleri arttırılmıştır. Ancak kamuoyundaki beklentileri daha artırarak, büyük beklentiler oluşturulmamalıdır” dedi.Özellikle son günlerde gündemde olan barış süreci ve Malatya'nın büyük şehir olması ile ilgili konular olmak üzere birçok konuda gündem konuşuldu.
 
"BARIŞ SÜRECİNDE HERKESE BÜYÜK SORUMLULUK DÜŞÜYOR"
Vali Vasip Şahin barış süreci ile ilgili bir soruya da şu karşılğı verdi:
“Barışı istemeyen içeriden ve dışarıdan bazı güçler bu süreci provoke edebilir. Ümit ederiz ki böyle bir provokasyonla bu süreç karşı karşıya kalmaz. Burada herkese büyük sorumluluklar düşüyor Aslolan silahların bırakılıp bu iradede samimi olunduğunun gösterilmesidir. Bu anlamda süreç şimdiye kadar doğru ve düzgün gidiyor. İnşallah sonuna kadar da doğru gider” dedi
Malatya Life Dergisi Mostur Ajansı sahibi Caner Mostur da, ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.