Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
KÜLTÜR »
Döngeloğlu Malatya'ya Geldi
Malatya’da “Dindar Gençlik Diriliş Gecesi” vatandaşların yoğun ilgisini gördü. Belediye Konferans Salonu’nu dolduran vatandaşların bir kısmı konferansı ayakta bir kısmı merdivenlere oturarak takip etti.
'Şu Millete Faiz Yemeyi Alıştırdılar'

MALATYA (İHA) - Anadolu Selçuklu Medeniyeti Derneği tarafından düzenlenen “Dindar Gençlik Diriliş Gecesi” etkinliğine konuşmacı olarak katılan Ömer Döngeloğlu, “Bizim için önder, örnek, rehber, elçi, Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V)’nın hayatıdır. Çünkü onu bize Allah övmüştür. Yaratan Allah, kendi yarattığı kulunu Kuran-ı Kerimle övmüştür. Dolayısıyla bu hayata bakmak, o hayatın her adımını ve her nefesini birbirimize dönüp dönüp hatırlatmak zorundayız” dedi.
Dindar gençliğin mühim bir konu olduğuna değinen Döngeloğlu, şunları söyledi: “Şu millet faiz yemeyi bilmezdi. Her gün, her televizyonda, onlarca kere reklam ede ede ağzına haram sürmemiş bu milleti, faizci bir toplum yaptık. Bu millet zina etmeyi sevmezdi, bilmezdi. Bu millete tekerlek reklamında bile benim annemi, bacımı, reklam malzemesi, şehvet aracı olarak kullana kullana Çanakkale’de yan yana şehit düşmüş insanların çocuklarını birbiriyle zina eder hale getirdiler. Bunlar durup dururken olmadı. Bu belki 150-200 yıllık bir oyunun, bir planın parçasıydı.”
Konferansa, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti Malatya İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk’un yanı sıra bazı siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, dernek ve oda başkan ve üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.