Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
Şevki Yılmaz Malatya'da Konferans Verdi
İlahiyatçı-Yazar ve Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, yüz yıldır Kuran’a hasret yetim bir ümmetin olduğunu savundu.
'Ümmetin Başı Yok'

MALATYA (İHA) - Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Malatya Belediye Konferans Salonu’nda düzenlenen “Yetimler ve Kimsesizler” konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Yılmaz, "Anası ölmüş yetim var. Babası ölmüş yetim var. Ana ve babası ölmüş yetimler de var.
 
Bir de ana ve babası sağ olan yetimler var. Bir de Allah’ın düzeninden uzaklaşmış, İslam’ın ilkeleri yerine şeytanın hile ve ilkelerini hakim kılmış Kuran’a yüz yıldır hasret yetim ümmet var. Kuran’ın yetimleri, namazın yetimleri. Bu ümmetin başı yok. Başını kopardılar. Ümmetin başı olsaydı, bugün bu konuşmaları yapmayacaktık"dedi.
Yılmaz,“Dicle kenarında bir kurt, bir koyunu yese, Allah adaleti gelir onu benden sorar” diyen Ömerler bu milletin başında olsaydı, bugün Afrika’da açlıktan ölen, kolundaki çocuğunu artık kaldıramadığı için yavrusunu çölde ölüme terk etmeye mecbur kalmış anneler ağlamayacaktı” dedi.
Konferansın düzenlenmesine katkıda bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz ise, yetimlerin dinimizde önemli bir yer bulduğunu ifade ederek, “Bu dünya fani. Bu dünyada ne kadar hayır yaparsak, bizimle gelecek odur. 100 evin de olsa 1 evde oturacaksın. Milyar dolarları da yönetsen bir şey değişmeyecek. Makam, mevkiin olsa da mutlak hepsi sona erecek. Elimizde kalacak olan yapacağımız hayırlardır” diye konuştu.
Konferansa TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmez ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya'nın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, dernek ve oda başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.