Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
KÜLTÜR »
Afganlı Öğrencilerden Rektöre Ziyaret
Malatya İnönü Üniversitesi’nde (İ.Ü) okuyan Afganistanlı öğrenciler, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulundular.
Malatya'da Olmaktan Mutluyuz

MALATYA (İHA) - Afganistanlı öğrencilerden bir kısmının kendi milli, mahalli kıyafetleriyle katıldıkları teşekkür ziyareti, Rektörlük makamında gerçekleşti. İnönü Üniversitesinde okumaktan dolayı yaşadıkları büyük mutluluğu dile getiren Afganistanlı öğrenciler, kendilerine kucak açan üniversiteye teşekkür borçlu olduklarını ve üniversite yönetimiyle gurur duyduklarını ifade ettiler. Kayısısı ile meşhur Malatya’da okuyor olmalarının da kendileri için ayrı bir önem taşıdığını söyleyen öğrenciler, okudukları yerin akrabaları tarafından kayısı ile anılmasından büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Öğrenciler, İnönü Üniversitesi’nde okuyan Afganistanlı öğrenci sayısının önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da artacağını belirttiler.
Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik ise, Afganistanlı öğrencilerin Üniversitelerinde okuyor olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sizler bizim evladımızsınız. Bizler aynı dünyanın çocuklarıyız. Sizi kendimizden ayrı görmüyoruz. Ziyaretinizden mutlu oldum” dedi.

Afganistanlı öğrenciler, yanlarında getirdikleri Afganistan’ın milli, mahalli kıyafeti çapanı Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’e hediye ettiler. Afgan kıyafeti çapan giyen Rektör Çelik, ziyaretine gelen öğrencilere teşekkür etti ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öğrencilerin ziyaretinde Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Asım Künkül ile Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum da bulundu.
(NA-VSA-Y)

27.03.2013 11:57:54 TSI
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.