Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
SİYASET »
Ak Parti Heyeti Hekimhan’da
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili ve TBMM Gurup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şahin, yapımına başlanan Hekimhan Devlet hastanesinde incelemelerde bulundu.
'Hekimhan Bizim İçin Önemli'

MALATYA (İHA) - Beraberinde AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Üner Özer, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Boyraz, Naci Özer, Şükrü Özdemir, Hekimhan İlçe Başkanı İhsan Sarıtaş, İl Genel Meclis Üyesi Nebi Yiğit ve partililerle birlikte hastane alanında incelemelerde bulunan Milletvekili Mustafa Şahin, 7 bin metrekareden fazla açık alanı ve 5 bin metrekare kapalı alanı olan Hekimhan Devlet Hastanesi'nin Ağustos 2014'te tamamlanacağını ve hastanenin 30 yataklı olacağını söyledi.

AK Parti iktidarları döneminde sağlığa ayrılan bütçenin 3 milyardan 36 milyara çıkarıldığını hatırlatan Milletvekili Şahin, bunun AK Parti iktidarlarının sağlığa verdiği değerin göstergesini olduğunu ifade etti.

Şahin Hekimhan için çok ciddi çalışmalar yaptıklarını ifade ederek şunları kaydetti:

“Buradaki asıl amacımız insanlarımızın şehre gelmeden kendi bölgelerinde hizmet alabilmeleridir. Hekimhan'a kazandırılacak olan 30 yataklı bir hastane de diğer bütün donanımlarıyla beraber insanlarımıza hizmet verecektir. Bu bölgede her ne kadar değişik propagandalar yapılmış olsa bile biz Hekimhan için çok ciddi çalışmalar yaptık. Ayrıca Hekimhan'ımızın su sorununu çözüyoruz. Yama dağından,40 kilometreden buraya kadar su getirmek için projelerimizi gerçekleştiriyoruz.Önümüzdeki süreç içerisinde Hekimhan'ımızın hiç bir yerinde inşallah içme suyu problemi kalmayacak. “

Yerel seçimler öncesi AK Parti iktidarlarının yapmış olduğu hizmetleri sahiplenmeye çalışan acziyet içerisindeki yöneticilerin olabileceğini belirten Şahin "Vatandaşımız bunu zaten görüyor, biliyor. Bizim bugüne kadar sağlıkta, ulaşımda, eğitimdeki kazanımlarımızı insanlarımız artık net bir şekilde görmektedirler. Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza başta Başbakanımıza,milletvekillerimize,teşkilatımıza,il genel meclis üyelerimize böyle bir hizmeti kazandırdıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ise “Hekimhan bizim için önemli, Malatya'nın gelişime açık olan ilçelerinden birisi. Hekimhan için önemli olduğuna inandığımız Milletvekillerimizin katkılarıyla Hekimhan'ın içme suyu problemi önümüzdeki yıllarda tamamıyla bitecek “ ifadelerini kullandı.

AK Parti Hekimhan İlçe Başkanı İhsan Sarıtaş ise hastane yapımına başlanması sebebiyle emeği geçen herkese teşekkür etti.
(BÇ-VSA-Y)

09.04.2013 14:40:48 TSI
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.