Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
SPOR »
YMS Hedefinin Peşinde!
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor’da kulüp basın sözcüsü Şahin Özer, ligde önlerindeki maçları kazanıp, hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.
Play-off Yolunda Taraftar Desteği Şart

MALATYA (İHA) - Ligde, geride kalan 8 haftada iyi bir çıkış yakaladıklarını ifade eden Yeni Malatyaspor Kulüp Basın Sözcüsü Şahin Özer, “Yeni Malatyaspor olarak Play-off'a en yakın takımlardan biriyiz. Ancak futbol, asla rehavete müsaade etmeyen bir spor dalı. Matematiksel olarak garantilemedikçe bir şey elde etmiş olmuyoruz. Bu yüzden kalan maçlarımızı da aynı ciddiyetle oynayıp, hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.
Özer, sahalarında İnegölspor ile zorlu bir karşılaşma oynayacaklarını kaydederek, şunları söyledi:
“Geriye kalan 4 maçımızı, şampiyonluk, Play-off ve kümede kalma iddialarını devam ettirmek isteyen, yani hedefi olan takımlarla oynayacağız. Bu sebeple hepsi birbirinden zorlu olacak. Bunların ilkinde bu hafta sahamızda İnegölspor ile oynuyoruz. Rakibin belki de şampiyonluk yolundaki en önemli kırılma maçı. Bizde 'Play-off'tayız' diyebilmek için bu maçı kazanmak zorundayız. Kuşkusuz zevkli bir mücadele olacak.”
Taraftarları her maçta olduğu gibi İnegölspor maçında da takıma destek vermeye davet eden Özer, “İnegölspor maçını kazanıp, Play-off’u garantilemek istiyoruz. Play-off’u düşünebilmemiz için bu maçtan puan almak zorundayız. Bu anlamda taraftarlarımızı Pazar günü 14.30’da stada bekliyoruz” ifadesini kullandı.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.