Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
SPOR »
Elazığ İl Özel İdarespor'a Ne Oldu !
Malatya İl Özel İdarespor-Elazığ İl Özel İdarespor maçı öncesinde ilginç bir gelişme yaşandı.Maç için hakem ataması da yapılmadı
Malatya İl Özel İdaresi Hükmen Galip

MALATYA (İHA) - Bölgesel Amatör Futbol Ligi (BAL) 4. Grup takımlarından Malatya İl Özel İdarespor’un Antrenörü İsmet Güner, Elazığ İl Özel İdarespor’un hafta sonu Malatya’da oynanacak olan karşılaşmaya gelmeyeceğinin kendilerine iletildiğini söyledi.
BAL 4. Grup’ta ligin son haftasında Pazar günü 14.30’da Malatya Yeşiltepe Stadı’nda oynanması planlanan Malatya İl Özel İdarespor-Elazığ İl Özel İdarespor maçı öncesinde ilginç bir gelişme yaşandı. Elazığ İl Özel İdarespor’un Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör İşler Kurumuna dilekçeyle müracaatta bulunarak Malatya’da oynanması gereken maça gidemeyeceklerini beyan ettikleri kaydedilirken, maç için hakem atamasının da yapılmadığı bildirildi.
Konuyla ilgili gazetecilere açıklamada bulunan Malatya İl Özel İdarespor Antrenörü İsmet Güner, Elazığ İl Özel İdarespor’un maça çıkmayacağını beyan ettiğini kaydederek, “Biz grupta son hafta sahamızda oynayacağımız Elazığ İl Özel İdarespor maçının hazırlıklarını tamamladık. Ancak rakibimiz Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör İşler Kurumuna dilekçeyle müracaatta bulunarak, maça çıkmayacaklarını beyan etmişler. Bu nedenle karşılaşmaya hakem tayin edilmedi” dedi.
Güner, alınacak karara göre hükmen 3-0 galip sayılacaklarını da sözlerine ekledi.
(FD-VSA-Y)

03.05.2013 16:41:55 TSI
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.