Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
EKONOMİ »
Genç MÜSİAD’dan Girişimcilik Eğitimi
Genç MÜSİAD Malatya Şubesi tarafından 8 Mayıs 2013-18 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 70 saatlik KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi başlatıldı.
Amaç Geleceğin İş Adamlarını Yetiştirmek

MALATYA (İHA) -MÜSİAD Şube binasında düzenlenen törende Genç MÜSİAD Şube Başkanı Enis Aydoğan, Başkan Yardımcıları M. Barış Yılmaz, İsmail Akçin, KOSGEB Malatya Müdürü Murat Seki arasında protokol imzalandı. Genç MÜSİAD Şube Başkanı Enis Aydoğan, ”Genç MÜSİAD olarak yeni girişimcilere destek olmak, ilin ekonomik gelişmesine katkı sunmak ve yeni istihdam alanları oluşturmak için eğitim programları gerçekleştiriyoruz. Geleceğin iş adamlarını yetiştirmek için Genç MÜSİAD olarak faaliyetler yürütüyoruz. Amacımız Genç MÜSİAD’ın dünyanın en etkin gençlik kuruluşu olmasıdır” dedi.
KOSGEB Malatya Müdürü Murat Seki ise MÜSİAD ve Genç MÜSİAD tarafından yapılan uygulamalı girişimcilik eğitmelerinin birçok genç girişimciye, kendi işini kurması imkanı veriyor. Tüm eğitim masraflarını karşılayan MÜSİAD ve Genç MÜSİAD’a bu katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
(BK-Y)

06.05.2013 19:23:36 TSI
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?







İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.