Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
DÜNYA »
New York'ta Türk Rüzgârı
ABD'nin New York şehrinde, Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) tarafından bu yıl 32.'si düzenlenen Türk Günü Yürüyüşü büyük coşkuyla gerçekleştirildi.
Egemen Bağış da Katıldı

NEWYORK (İHA) - Yürüyüşe AB Bakanı ve Başmüzakerici Egemen Bağış, KKTC Cumhurbaşkanı İrsen Küçük, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC ve Azerbaycanlı milletvekilleri, Amerika'daki Türk toplumunun önde gelen üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 
Çok sayıda kişinin izlediği geçiş töreninde ayrıca polisler, askeri bando, mehteran, dansçılar, motosikletler, çeşitli dernekler, takım taraftarları ve Türkiye'yi kendilerine kardeş olarak gören ülkelerden temsilciler yer aldı.
 
Bakan Bağış, New York'ta her sene yapılan bu yürüyüşün Türkiye'ye art niyetli bakan bazı gruplara bir uyarı niteliğinde olduğunu ve olmaya devam ettiğini belirterek 28. kez Türk festivallerinde yer aldığını kaydetti.
 
Festival'i izlemek için gelen Türkler de organizasyondan ve yürüyüşün anlam ve öneminden çok memnun olduklarını söylediler. Birçok Türk bu yürüyüşü için Amerika'nın çeşitli yerlerinden New York'a bu festival için geliyor.
 
Yürüyüşün organizasyonunda güvenlik güçleriyle iletişim sıkıntısı yaşanmaması için New York Polis Departmanın'da 8 yıldır çalışan Erhan Yıldırım görevlendirildi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.