Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
YAŞAM »
Yaz Günü Palto Giyecekler!
İnsan kaynaklı iklim değişikliği ve etkilerine dikkat çekmek için 'Genç TEMA'lılar Cumartesi günü 13.00'te AVM önünde paltolu, bereli, eldivenli etkinlik gerçekleştirecekler.
Berktaş: 'Tüm Halkımızı Bekliyoruz'

MALATYA (İHA) - Genç TEMA Topluluğu tarafından “İklim İçin Harekete Geç Etkinliği” gerçekleştirileceği bildirildi.
 

TEMA Vakfı Malatya İl temsilcisi İzzet Berktaş, konuyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada, “Günümüzde insan kaynaklı iklim değişikliği dünya üzerindeki ekosistemlerin devamlılığını, gezegenin üzerinde insan hayatının geliştiği koşulları tehdit etmektedir. Bu sebeple, iklim değişikliği konusuna ve etkilerine dikkat çekmek amacıyla TEMA Vakfı, Malatya Genç TEMA Topluluğu tarafından “İklim İçin Harekete Geç Etkinliği” gerçekleştirilecektir. Etkinliğe katılanlar, mevsimin aksine kıyafetler (atkı, bere, eldiven vb.) giyerek etkinliği gerçekleştirecekleri alanda hareketsizce bekleyerek ve/ya "penguen dansı" yaparak insanların dikkatini çekeceklerdir” ifadelerini kullandı.
“Etkinlik 25 Mayıs 2013 tarihinde Cumartesi Günü saat: 13.00'te Malatya Park AVM önünde gerçekleştirilecektir” diyen Berktaş, “Malatya Genç TEMA Topluluğu'nun yapacağı bu etkinliğin kamuoyu ile paylaşımı için, vatandaşları AVM' önünde etkinliğimiz izlemeye davet ediyoruz”şeklinde açıklamasını tamamladı.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.