Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
BÖLGE »
Sınava Malatya'dan13 Bin 500 Ögrenci Katılacak
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi sınavlarının hafta sonunda yapılacağı belirtilerek, sınava katılacaklara uyarıda bulunuldu.
Sınav Cumartesi ve Pazar Günü Yapılacak

MALATYA (İHA) - Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi sınavlarının hafta sonunda yapılacağı belirtilerek, sınava katılacaklara uyarıda bulunuldu. AÖF Malatya İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “01-02 Haziran 2013 tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültesi 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönem Sonu Sınavında Malatya’da yaklaşık 13 bin 500 öğrenci girecektir” ifadeleri kullanıldı. Bahar Dönem Sonu Sınavına gireceklerin aşağıdaki üç belgeyi yanlarında bulundurmaları zorunlu olduğu kaydedilerek, ”Sınav Giriş Belgesi, Öğrenci Kimlik Kartı, Öğrenci Tanıtım Kartı veya Sınav Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi ( AÖF bürolarında verilmektedir.) Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi (Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya Bunlara Eşdeğer Kimlik Belgeleri). Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’nün talimatları gereğince AÖF Bürosundan Üniversitedeki Koordinatörlüğe bu belgeler fax ile gönderilmemektedir. Bu nedenle sınava girecek öğrencilerin mağdur olmamaları için, bu belgelerden eksik veya hatalı olanlar varsa kendileri veya bir yakını öğrencinin kimliği ile Sıtmapınarı’ndaki AÖF Bürosu giderek bu belgeleri alabilirler” denilen açıklamada daha sonra şunlar belirtildi: “Ayrıca sınav sabah oturumları saat 09.30, öğlen oturumları saat 14.00’ de başlayacağından sınava girecek adayların en geç sınav başlama saatinden 45 dk. önce sınava girecekleri binalarda bulunmaları gerekmektedir. Fuar alanı ile Üniversite arasında yol yapımı çalışmaları yapıldığından bu güzergahta ciddi bir trafik yoğunluğu oluşmaktadır. Bu nedenle adayların sınava zamanında gelebilmeleri için toplu taşıma araçlarını tercih etmeleri trafik yoğunluğunu azaltacaktır.” Sıtmapınarı’ndaki AÖF Bürosu’nun 01-02 Haziran 2013 Cumartesi ve Pazar günleri 07.30-17.00 saatleri arasında açık olacağı da kaydedildi. (NA-VSA-Y)28.05.2013 09:47:03 TSI
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.