Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
BÖLGE »
Malatya'da Yemek Yarışması Düzenlendi
Malatya’da yemek yarışması başladı. Bugün öğrencilerin yemek yarışması gerçekleştirilirken, yarın da ev hanımlarının katılacağı yemek yarışmasının düzenleneceği bildirildi.
Analı Kızlı Derece Yaptı

MALATYA (İHA) - Malatya’da yemek yarışması başladı. Bugün öğrencilerin yemek yarışması gerçekleştirilirken, yarın da ev hanımlarının katılacağı yemek yarışmasının düzenleneceği bildirildi. Ramada Altın Kaysı Oteli’nde Güral Porselen’in organizesinde düzenlenen yemek yarışmasının bugünkü bölümüne Kız Meslek Lisesi öğrencileri katıldı. 22 öğrencinin katıldığı yemek yarışması sonunda analı kızlı yemeği ile Betül Daşkın birinci, analı kızlı yemeği ile Tuğçe Oşhanlı ikinci ve analı kızlı yemeği ile Ecenur Subaşı üçüncü oldu. Ev hanımlarının katılacağı yemek yarışması da 29 Mayıs Çarşamba günü ada Altın Kayısı Oteli’nde saat 11,00’de başlayacak. Sözü edilen yarışmaya katılacak ev hanımlarının katılacakları yemekle Ramada Altın Kaysı Oteli’nde olmaları istendi. Yarışmayla ilgili bilgi veren Güral Porselen İcra Kurulu Üyesi Mutallip Korkmaz, “Yarışmamız iki etaptan oluşuyor. Birincisi meslek lisesi öğrencilerimiz, ikinci ise ev hanımlarımız katılıyor” dedi. Daha önceden de Adana ve Gaziantep’de yemek yarışmasının düzenlendiğini bildirdi. (NA-VSA-Y)
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.