Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
BÖLGE »
8 Hırsızlık Zanlısına Tutuklama
Malatya’da, hırsızlık zanlısı 9 kişi adliyeye çıkarıldı, 8'i tutuklandı.
Tutuklular Cezaevine Gönderildi

Edinilen bilgiye göre, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince, il genelinde 14 farklı hırsızlık olayını gerçekleştirdiği iddia edilen suç örgütüne yönelik, eş zamanlı olarak sekiz farklı adrese operasyon yapıldı. Yapılan operasyonda hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri ileri sürülen 9 şüpheli şahıs yakalandı. Şüpheli şahısların adreslerinde yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet şarjör, 6 adet fişek, 1 adet otomatik av tüfeği, 5 adet 12’lik dolu kartuş ele geçirildi. Suç örgütünün gerçekleştirdiği öne sürülen eylemler ise şöyle belirtildi: "İş yerinden 1 adet 130 ekran LCD televizyonun çalınması olayı, evden hırsızlığa teşebbüs, üç ayrı iş yerinden 3 adet gece görüşlü güvenlik kamerasının çalınması olayı, iş yerinde hırsızlığa teşebbüs, iş yerinden 27 TL bozuk paranın çalınması olayı, üç iş yerinde hırsızlık olayı, otolardan mazot çalınması olayı, motosiklet çalınması olayı, suçluyu kaçırmak için görevli memura mukavemet ve görev yaptırmamak içinAralarında bir kadının da bulunduğu 9 zanlı adliyeye çıkarılırken; kadın zanlı, ‘çocuğum var’ diyerek bağırdı. Bu arada, Sıtmapınarı mevkiindeki çay ocağı işletmecisi H.P. isimli esnaf ise, çalınan LCD televizyonunu teslim aldı. Emniyet görevlilerine teşekkür eden H.P, “Kıt kanaat aldığım büyük ekran televizyonumu,Sorgularının ardından adli makamlara sevk edilen şüphelilerden 1’i adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, 8 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Bu yaz Arapgir'e gidecek misiniz?


İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.