Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
SİYASET »
Eski Malatya Valisi Vekillik Yolunda
2009-2012 yılları arasında Malatya Valiliği görevini yürüten, sonrasında Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı görevine getirilen Ulvi SARAN, yapılacak olan genel seçimler için kamu görevinden istifa ettiğini duyurdu.
'Farklı Bir Vali' Portresi Çizmişti

Malatya'da görevde bulunduğu süre boyunca farklı projeler ve uygulamalar ile adından sıkça söz edilen; gündemde sürekli yer alan bir vali portresi çizen Saran'ın uygulamarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan yakınlığı tüm çevrelerce sık sık dile getirilen bir bürokrat olarak akıllarda yer etti.

Saran'ın milletvekili seçilmesi durumunda İçişleri Bakanı olarak görevlendirilmesi ihtimali kulislerde dillendirilmekte.

Saran'ın özgeçmişi şu şekilde:1958 Çaykara, Trabzon doğumlu​1980 Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi1980 Başbakanlık DPT Sözleşmeli Uzman1982 Iğdır, Osmancık, Ulubey, İkizdere Kaymakam Vek.1984 İkizdere Belediye Başkanlığı1985 Kavak Kaymakamlığı1988 Akyaka Kaymakamlığı1990 Kars Vali Yardımcılığı1991 Kars Vali Vekilliği1992 İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişi1993 İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi2003 Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı2009 Malatya Valisi2012 Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.