Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
ARAPGİR »
Belediye Filosuna Dört Araç Ekledi
Arapgir Belediyesi hizmette verimliliği arttırmak ve ilçeye daha iyi hizmet verebilmek için araç parkını güçlendirmeye ve modernize etmeye devam ediyor.

İhale yöntemiyle satın alınan iki adet damperli kamyon ve iki adet binek araç 09 Ekim 2015 günü teslim alınarak ilçeye getirildi.

Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “2014 yılında Büyükşehir ilçe belediyesi olmamız münasebetiyle belediyemizin hizmet alanı da büyümüş, özellikle kırsal mahallelerimizin alt yapı sorunlarının giderilmesi için daha çok araç ve iş makinesine ihtiyaç duyulmuştur. Belediyemizde faal olarak 1 adet damperli kamyonumuzun olduğu, bu araçla da tüm ilçenin hizmetlerinin etkin olarak yerine getirilmesi mümkün olmadığından, dolayısıyla piyasadan araç kiralamak zorunda kalıyorduk. Bu nedenle iki adet Ford Cargo 2532 damperli kamyon alınması zorunluluğunu hissettik. Aynı zamanda belediye hizmetlerinde kullanılan binek otomobil ekonomik ömrünü doldurduğundan dolayı satılmıştı. Hasıl olan ihtiyacı karşılamak amacıyla , bir adet Ford Transit ve Tourneo Costun ve bir adet Ford Tourneo Corier Kombi aracı da alarak belediye hizmetlerine tahsis ettik. Araçların belediyemize ve Arapgir ilçesine hayırlı uğurlu olmasını temennisiyle, Yüce Allah Arapgir’ e daha güzel ve kalıcı hizmetleri yapmamızı nasip etsin ” dedi.

Bu araçlarla birlikte Arapgir belediyesindeki araç ve iş makinesi sayısı 31’ e çıkartılmış oldu.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
SİTEMİZİ NE SIKLIKLA ZİYARET EDİYORSUNUZ.

İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.