Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
ARAPGİR »
Bul Aboneyi, Al Doğalgazı
Doğalgazın Arapgir'e gelmesi için bir dönüm noktası ... 1291 aboneye ulaşılması gerekiyor..ön abonelik bedeli 335.00 TL ...

İlçemizin Merkez mahalle Muhtarlarıyla DOĞALGAZ ABONE BAĞLANTI BEDELLERİNİN T.C Zıraat Bankası Arapgir şubesine yatırılarak gerekli sayı olan 1291 aboneye ulaşılabilmesi için muhtarların vatandaşları birebir bilgilendirmelerin yapılması için belediye toplantı salonunda muhtarlara bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantıya Belediye Başkan Vekili İlhami MENGİ, Başkan Yardımcısı Çetin ÖZDEMİR ve Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Metin BÖLÜKBAŞI ve merkez mahalle muhtarları katıldı. Yapılan toplantıda Belediye Başkan Vekili İlhami MENGİ ilçemize gelecek olan doğalgaz olanağının vatandaşlara ve Arapgirimize büyük olanaklar sağlayacağını, bu imkanın kaçırılmaması gerektiğini ayrıca abone bağlantı bedellerinin bankaya yatırılma süresinin 30 kasın 2015 tarihinde sona ereceğinden ve halkımızın bu konuda gereken hassasiyeti göstermelerini ümit ettiğini belirtti.

Belediye Başkan Yardımcısı Çetin ÖZDEMİR ise Doğalgaz’ın ilçemize gelmesinin Arapgir için bir dönüm noktası olacağını özellikle kışın ilçemizden ayrılarak kışı ilçe dışında geçiren Arapgirli hemşehrilerimizin kışın da ilçede kalacaklarını ve hayat standartlarının ilçemizde yükseleceğini, Muhtarlarımızın bu konuda gerekli hassasiyeti göstererek desteklerini beklediklerini belirtti.

Yapılan toplantıda özellikle vurgulanan konu doğalgazın sadece Arapgir merkez mahallelerine değil ilçemizin tüm mahallelerine ulaştırılacağını abone sayısı için toplu yerleşim olan 5 mahallenin esas alındığı diğer mahallelerinde bu kapsamda doğalgaz olanağından faydalanabileceği üstünde duruldu. Ayrıca sadece betonarme binalara değil diğer binalara'da bağlanabileceği belirtildi.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.