Yazılı köyü yolları
A. ALMACA : Merhaba, Yazılı köyünün yol olmaktan çıkmış olduğu yorumuna ben de katılıyorum. Mevcut asfalt diye nitelendirilen yolun bir an önce düzeltilmesini umuyorum. Ayrıca Mezarlık yolu olarak bilinen yağmur yağdığında araçların hareket bile edemediği yol (yol diyemeyeceğim) bir an önce elden geçirilmeli gerekli yerlere künkler konulmalı ve asfalt yapılmalı. Bunu sayın yetkililerimizden istirham ediyorum. Saygılarımla..

koy yollari hakk
h.altiokka : Yazili koyunun yollari Yol olmaktan cikmis,keci yoluna donmustur.hukumetin sadece belli koyleri degil,tum ilce koylerini irdeleyip esit hizmeti goturmesi gerekmezmi?

Arapgir postası
nevgiz : Fethi Gemuhluoğlunu anma töreninde Arapgir Postasının olmamayışı çok manidardır.Fethi Gemuhluoğlu ki yazma orucunu Arapgir postasında bozmuş. Arapgir postası onun için hep önemli olmuştur.

BAŞARILAR
HAMZA ÇALGAN : ÇOK DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIN MİLLİ EĞİTİMDE OLDUĞU GİBİ BELEDİYE HİZMETLERİNDE DE BAŞARILI OLACAĞINDAN EMİNİM.AYRICA PARTİMİZE DE BUNCA YIL EMEK VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZI BÖYLE BİR HİZMETE LAYIK GÖRDÜĞÜ İÇİN HALUK BAŞKANIMIZA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİZ. HAMZA ÇALGAN HEKİMHAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ...

bassagligi
H.ALTIOKKA : Tüm Arapgirlilerin başı sağolsun.Sayın Aslanoglu gerçekten caliskan ve milliyetçi bir kimliğe sahipti.allah gani gani rahmet eylesin.


ali sağlam : memleketimize hayırlı uğurlu olur işallah emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..

resimler
Nihat AYDIN : sayınyetkili haberlerinizde kullandığınız resimler çok belirsiz lütfen daha net ve çok resim yayınlr mısınız

Arapgir Türkülü halk oyunlarının derlenmesi
veysiALEMDAROĞLU : Arapgir türkülü halk oyunlarınının derlenmesi konusunda bana yardımlarını esirgemeyen sayın belediye başkanımız Haluk CÖMERTOĞLU na teşekkürlerimi sunarım

Tebrik
Selman SAĞLAM : Allah hayırlı etsin...

guuzel
iismail : cok gzl olmus kurtlar vadisi hakkinda da yazn..

ANKARA
ARAPGİR »
Ögretmenler Günü Kutlandı
24 Kasım Öğretmenler Günü, Arapgir'de öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı.

75. Yıl İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu Fethi Gemuhluoğlu Konferans Salonunda 24 Kasım Öğretmenler Günü, öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı.24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri, sabah saat 10.30'da Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konulan çelenkle başladı. Saatler 11.00'i gösterdiğinde Arapgir YBOO'da bulunan konferans salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Özdemir konuşma yaptı. Özdemir konuşmasında tüm öğretmenlerin bu özel günde öğretmenler gününü kutladı.Mesleğe yeni atanan öğretmenler Türk Bayrağı etrafında toplanarak öğretmenlik yemini etti. Ardından öğrenci ve öğretmenlerin düzenlediği etkinlikler sergilendi. Şiirler, kompozisyonlar okundu, şarkılar söylendi. Etkinlikte, şehit edilen öğretmenler de unutulmayarak anıldı. Faaliyetlere İlçe Kaymakamı Tekin ERDEMİR, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık ÖZDEMİR çok sayıda okul müdürü, öğretmen ve öğrenci katıldı. Etkinliklerin sonunda Arapgir Belediye Başkanı Haluk CÖMERTOĞLU tarafından katılanlara yemek ikramında bulunuldu.
 
Facebook ta Paylaş
Bu habere Facebook'tan yorum yaz...

Bu haber hakkında henüz yorum yapılmamıştır...
Yazın pansiyon/butik otelde konaklamayı düşünüyor musunuz?İlçemiz Gocu (Aktaş) Köyü Dişterik mezrasından Ali Sağlam'ın eşi Havva Sağlam tedavi görmekte olduğu hastanede perşembe günü vefat etmiştir.(19/02/2016)
haberarapgir.com - 2011 © Her Hakkı Saklıdır.